Yhteystiedot

Hallituksen jäsenten sähköpostiosoitteet ja muut yhteystiedot
suomenratsastusterapeutit@gmail.com

Hallituksen jäsenet

Puheenjohtaja 2020

Sanna Mattila-Rautiainen
Välitalontie 11, 87850 Paltaniemi
040-5069180
sanna.mattila(at)saunalahti.fi

Jäsenet

Varapuheenjohtaja 2019-2020
Jäsensihteeri 2020
Suvi Thornley
040-7334233
suvi.thornley@gmail.com

Jäsenlehden toimitus ja Roll-up vastaava 2019-2020
Tiia Alanco-Enholm
040- 770 8440
tiia.alanco@gmail.com

Tiedottaja 2020
Sari Jaatinen
040-5949543
sari.jaatinen@jippii.fi 

Rahastonhoitaja 2020
Hanna Huttunen
044-3592119
hanna.hanninen81@gmail.com

 

Jäsenlehden toimitus 2020 
Pauliina Tuomivaara
040-5052990
pauliina.tuomivaara@gmail.com

Sihteeri 2019-2020 
Elina Valasma
040-5311561
elina.valasma@gmail.com

Ammatillisen koulutuksen yhteistyö 2019-2020
Sanna Järvelä
044-7229320
sanna.sjtalli@gmail.com

Varajäsenet

Varajäsenet toimivat nettisivujen- ja Suomen Ratsastusterapeuttien facebook-sivujen vastaavina.

Facebook-vastaava
Riikka Säkkinen
040-5670895
riikka.sakkinen@terapiakoodi.fi

Facebook-vastaava
Sanna Vehniäinen
040-7077795 
ratsastusterapiasvehniainen@gmail.com

Minna Wasenius
0500-995484
minna.wasenius@norther.fi

Sanna Huhtala
050- 4019960
info@wanahatalli.fi

Erna Törmälehto
040-821853
erna.tormalehto@gmail.com