Yhteystiedot

Hallituksen jäsenten sähköpostiosoitteet ja muut yhteystiedot
suomenratsastusterapeutit@gmail.com

Hallituksen jäsenet

Puheenjohtaja 2019

Sanna Mattila-Rautiainen
Välitalontie 11, 87850 Paltaniemi
040-5069180
sanna.mattila(at)saunalahti.fi

Jäsenet

Varapuheenjohtaja 2018-2019
Suvi Thornley
040-7334233
suvi.thornley@gmail.com

Facebook-vastaava 2018-2019
Riikka Säkkinen
040-5670895
riikka.sakkinen@terapiakoodi.fi

Rahastonhoitaja 2018-2019 
Pauliina Tuomivaara
040-5052990
pauliina.tuomivaara@gmail.com

Tiedottaja ja koulutussuunnittelija 2018-2019
Kati Marjala
040-8466573
marjalak@gmail.com

Jäsensihteeri 2018-2019
Maija Hautanen
041-5442122
maijahautanen@outlook.com

Jäsenlehden toimitus, ruotsinkielinen tiedotus 2018-2019
Johanna Turunen
040-5088939
jturunen@karkulla.fi

Varajäsenet

Sihteeri 2018-2019
Elina Valasma
040-5311561
elina.valasma@gmail.com

Facebook-vastaava 2019-2020
Hanna Huttunen
044-3592119
hanna.hanninen81@gmail.com

 

Sihteeri 2019-2020
Minna Wasenius
0500-995484
minna.wasenius@norther.fi

Tiedottaja 2019-2020
Sanna Järvelä
044-7229320
sanna.sjtalli@gmail.com
Jäsenlehden toimitus ja Roll-up vastaava 2019-2020
Tiia Alanco-Enholm
040- 770 8440
tiia.alanco@gmail.com

2019-2020
Sari Jaatinen
040-5949543
sari.jaatinen@jippii.fi